Kontakt oss

Lurer du på noe? Ta kontakt med oss i dag, enten på telefon eller via kontaktskjemaet.

Martinsen & Sønn Installasjon AS
Produksjonsveien 16
1618 Fredrikstad

Tlf: 69 36 70 50
E-postpost@maos.no

Åpningstider:
Mandag–fredag: 07.00–15.30

IMG_7413_
Per Øystein Jørgensen

Daglig leder
(også byggeleder og prosjektleder innen industriautomasjon)

Tlf:
950 22 722
E-post:
per.oystein@maos.no

IMG_7379_redigert_
Rolf Møistad

Prosjektleder

Tlf:
932 01 387

E-post:
rolf@maos.no

IMG_7394_redigert
Ole Kristian Rustad

Serviceleder
Kjølemontør
Elektromontør

Tlf:
952 78 674

E-post:
ole@maos.no

AnsattSiluettKvinne800x533
Inger Åsle

Kontormedarbeider

E-post:
inger@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Christian Leander Holmqvist

BAS
Elektromontør

Tlf:
950 12 915

E-post:
christian@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Alexander Bergh

Montør

Tlf:
464 73 419
E-post:
alexander@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Ariya Agri

Lærling

Tlf:
970 91 106

E-post:
ariya@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Vebjørn Jørgensen

Lærling

Tlf:
412 42 357

E-post:
vebjorn@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Philip Nicolai Vadseth

Lærling

Tlf:
403 84 000

E-post:
philip@maos.no

Sammen finner vi den beste løsningen for deg.