Kontakt oss

Lurer du på noe? Ta kontakt med oss i dag, enten på telefon eller via kontaktskjemaet.

Martinsen & Sønn Installasjon AS
Produksjonsveien 16
1618 Fredrikstad

Tlf: 69 36 70 50
E-postpost@maos.no

Åpningstider:
Mandag–fredag: 07.00–15.30

IMG_7413_
Per Øystein Jørgensen

Daglig leder (også byggeleder og prosjektleder innen industriautomasjon)

Tlf: 950 22 722
E-post: per.oystein@maos.no

IMG_7379_redigert_
Rolf Møistad

Prosjektleder

Tlf: 932 01 387
E-post: rolf@maos.no

IMG_7388_redigert
Inger Åsle

Kontormedarbeider

E-post: inger@maos.no

IMG_7394_redigert
Ole Kristian Rustad

Serviceleder/Kjølemontør/Elektromontør

Tlf: 952 78 674
E-post: ole@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Christian Leander Holmqvist

Elektromontør / BAS

Tlf: 950 12 915
E-post: christian@maos.no

IMG_7404_redigert
Einar Gjølberg

Elektromontør

Tlf: 954 73 066
E-post: einar@maos.no

IMG_7396_redigert_
Fredrik Kristiansen

Lærling

AnsattSiluettMann800x533
Daniel Faye Iversen

Lærling

Tlf: 469 05 958
E-post: daniel@maos.no

AnsattSiluettMann800x533
Ariya Agri

Lærling

Tlf: 970 91 106
E-post: ariya@maos.no

Sammen finner vi den beste løsningen for deg.