Kontakt oss

Lurer du på noe? Ta kontakt med oss i dag, enten på telefon eller via kontaktskjemaet.

Martinsen & Sønn Installasjon AS
Produksjonsveien 16
1618 Fredrikstad

Tlf: 69 36 70 50
E-postpost@maos.no

Åpningstider:
Mandag–fredag: 07.00–15.30

IMG_7413_
Per Øystein Jørgensen

Daglig leder (også byggeleder og prosjektleder innen industriautomasjon)

Tlf: 950 22 722
E-post: per.oystein@maos.no

IMG_7379_redigert_
Rolf Møistad

Prosjektleder

Tlf: 932 01 387
E-post: rolf@maos.no

IMG_7388_redigert
Inger Åsle

Kontormedarbeider

E-post: inger@maos.no

IMG_7394_redigert
Ole Kristian Rustad

Serviceleder/Kjølemontør/Elektromontør

Tlf: 952 78 674
E-post: ole@maos.no

IMG_7402_redigert
Bjørn-Christer Hanssen

Elektromontør

Tlf: 981 38 289
E-post: bjorn@maos.no

IMG_7386_redigert
Ragnar Johansen

Elektromontør

Tlf: 952 78 676
E-post: ragnar@maos.no

IMG_7408_redigert
Hawre Hosseini

Elektromontør

Tlf: 417 81 601
E-post: hawre@maos.no

IMG_7404_redigert
Einar Gjølberg

Elektromontør

Tlf: 954 73 066
E-post: einar@maos.no

IMG_7410_
Fredrik Andre Mollestad Jansen

Lærling

IMG_7396_redigert_
Fredrik Kristiansen

Lærling

IMG_7384_redigert
Christer Greaker

Lærling

Sammen finner vi den beste løsningen for deg.